دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۲/۱۲/۱۲

درخشش دانشجویان پینگ پنگ باز دانشگاه در مسابقات دانشگاه‌های منطقه ۵ ورزش کشور

حسین پار، کارشناس مسئول تربیت بدنی دانشگاه از افتخار آفرینی پینگ پنگ بازان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در مسابقات دانشگاه‌های منطقه ۵ ورزش کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ این مقام ورزشی در گفتگوی خبری خود با واحد خبر روابط عمومی با اعلام این خبر گفت: مسابقات پینگ پنگ دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۵ ورزش کشور در هفته اخیر به میزبانی دانشگاه رازی برگزار شد که در این دوره از مسابقات، مهنا مرادپور، مریم اسمعیلیان و آیدا باغفلکی دانشجویان شایسته دانشگاه صنعتی کرمانشاه توانستند ضمن کسب ۱ مدال طلا در بخش دوبل و ۱ مدال نقره در بخش انفرادی، 2 سهمیه المپیاد سراسری دانشجویان کشور که مرداد ماه سال آینده در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود را به خود اختصاص دهند.

این تیم شایسته با مربیگری طاهره جعفری وفا و سرپرستی سعیده محمدی توانست در جایگاه دوم تیمی در بین دانشگاه های منطقه ۵ ورزش کشور قرار گیرد.

ایشان همچنین خاطر نشان کرد: در مسابقات دانشجویان پسر نیز دانشجوی شایسته دانشگاه؛ محمدامین آرین صاحب گردان آویز نقره شد و تیم دانشگاه بعد از تیم های رازی و کردستان بر سکوی سوم ایستاد.

 

 

سوالی دارید؟