دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۲/۱۲/۰۹

☘️برگزاری جشن روز مهندس و نیمه شعبان در دانشگاه 

به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی، شامگاه روز دوشنبه ۷ اسفند ماه، جشنی به مناسبت روز مهندس و نیمه شعبان با حضور جمع کثیری از دانشجویان فرهیخته دانشگاه در سالن اجتماعات دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در این مراسم ابتدا دکتر علی رضا دودمان تیپی، رئیس دانشگاه ضمن تبریک روز مهندس‌ و اعیاد شعبانیه از دانشجویان خواست در هر مقطعی که در حال تحصیل هستند؛ اهداف متعالی را سرلوحه کار خود قرار داده و برای رسیدن به آن با تلاش بیشتری مطالعه و تحصیل علم نمایند.

ایشان در پایان، نقش دانشجو را در انتخابات مهم ارزیابی نمود و از دانشجویان خواست که در تعیین سرنوشت خود دخیل باشند و با درایت بیشتری در انتخابات شرکت کنند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر موسوی زاده، عضو هیأت علمی دانشگاه، روز مهندس و ولادت امام زمان (عج) را تبریک گفت و خاطر نشان ساخت: آنچه به واژه دانشجو عینیت می‌بخشد؛ مطالبه گری دانشجو می باشد. ایشان همچنین تصریح نمود: کسانی که امروز به آنچه که مقصد و هدفشان هست، رسیده اند؛ مرهون مطالبه گری بوده که در گذشته انجام داده اند و همچنین اگر در زمینه علم نیز تخصصی بدست آوردن بخاطر مطالعات کافی می باشد.

گفتنی است از دیگر بخش های این مراسم می توان به اجرای مسابقه، موسیقی زنده، اجرای تئاتر، قرعه کشی، مسابقه و صرف شام اشاره نمود.

سوالی دارید؟