سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۰/۰۳

رویداد شتاب دهنده کارآفرینی تیک با همکاری و مدیریت دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز دوشنبه 12 آذر ماه 1397، مرحله اول رویداد کارآفرینی ایده شو با همکاری و مدیریت دانشگاه صنعتی کرمانشاه و همراهی شتاب دهنده تیک، با حضور دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه و همچنین مهندس حامد حامدیان، مدیر توسعه اکوسیستم کارآفرینی شتاب دهنده شزان و توسعه کسب و کار هم آوا، در این دانشگاه برگزار شد.

بنابراین گزارش؛ طی این کارگاه آموزشی – علمی که در محیطی پویا و با نشاط برگزار شد، مباحث مرتبط با پرورش ایده و تیم سازی، طراحی مدل کسب و کار حرفه ای و مدیریت آن و همچنین جذب سرمایه گذار به دانشجویان آموزش داده شد تا توانایی ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کار بر پایه ایده های فن آورانه خود را به دست آورند.

در همین راستا، در انتهای بخش اول رویداد، دانشجویان صاحب ایده درکمتر از 30 ثانیه به ارائه آسانسوری ایده های خود پرداختند.

و همچنین در بخش دوم رویداد که با حضور مسئولین در روز چهارشنبه 28 آذر ماه 1397 برگزار گردید؛ دانشجویان در یک ارائه 3 دقیقه ­ای ضمن معرفی اعضای تیم، توضیحات بیشتری در ارتباط با جزئیات ایده خود بیان کردند.

گفتنی است؛ در پایان به 10 ایده برتر جوایزی اهدا گردید و همچنین مقرر گردید؛ ایده های برتر تحت حمایت شتاب دهنده کارآفرینی تیک قرار گیرند.

ایده های برتر به ترتیب ذیل می باشند:

1. امیر یکتا (بیمه خرید اینترنتی)

2. سیاوش حسینی (اپلیکیشن پیش بینی فوتبال)

3. پروانه باباخانی (دستگاه هشدار زلزله)

4. مریم محبی (اپلیکیشن پرستار کودک و سالمند)

5. زانیار حیدری (بادسنج)

6. شاهین رازانی (اپلیکیشن هم اتاقی)

7. اهون صلح پور (قیچی باغبانی ضد عفونی کننده)

8. مهدی هیزجی (کنترل هوشمند آبیاری بر اساس شرایط جوی)

9. مه تا پورحسن (سمعک بلوتوثی تبدیل صوت به متن)

10.  محمد امین بخشی (اپلیکیشن شاگرد مغازه)

سوالی دارید؟