جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۲/۰۵/۳۰

کسب جایگاه نایب قهرمانی مسابقات پاورلیفتینگ آسیا با 1 مدال طلا و ۲مدال نقره توسط دانشجوی ورزشکار دانشگاه صنعتی کرمانشاه

مهندس امید نجفی، دانشجوی شایسته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی کرمانشاه، با کسب 1 مدال طلا و ۲مدال نقره در مجموع توانست عنوان نایب قهرمانی در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی دانشجویان آسیا را کسب کند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ حسین پار، کارشناس مسئول اداره تربیت بدنی دانشگاه، در گفتگوی خبری خود با خبرنگار واحد خبر روابط عمومی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی دانشجویان آسیا طی روزهای اخیر در شهر شارجه کشور امارات با حضور 47 تیم از 11 کشور برگزار شد که تیم جهموری اسلامی ایران که در این رویداد با سه ورزشکار و یک مربی حاضر شده بود در پایان با کسب یک طلا، دو نقره و یک برنز به عنوان سومی در بخش تیمی دست یافت. 

 

این مقام ورزشی خاطر نشان ساخت: در این رقابت ها، مهندس امید نجفی، دانشجوی شایسته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه، توانست با کسب 1 مدال طلا در مسابقه دد لیفت، ۱ نشان نقره در پرس سینه و ۱مدال نقره در اسکوات در مجموع  در جایگاه دومی این دوره از رقابت ها قرار گیرد.

 

همچنین با توجه به عملکرد درخشان و بر اساس امتیاز کسب شده، مهندس نجفی به عنوان نفر دوم در بخش اورال (قهرمان قهرمان) نیز موفق به کسب کاپ قهرمانی شد.

 

 

گفتنی است؛ چند روز قبل از مسابقات قهرمانی دانشجویان آسیا، طی نشستی در حضور جمعی از اعضای هیأت رئیسه دانشگاه به پاس افتخار آفرینی و کسب چند عناوین ورزشی که مهندس امید نجفی در مسابقات قهرمانی کشور بدست آورده بود از ایشان تقدیر شد و پایان این نشست نیز با مراسم بدرقه ایشان به مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویان آسیا همراه بود.

سوالی دارید؟