سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۹/۲۹

برگزاری آیین تجلیل از پژوهشگران و غرفه های برتر در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ آیین تجلیل از پژوهشگران برتر و مراسم اختتامیه نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان کرمانشاه در روز 28 آذرماه 1397 در دانشگاه رازی برگزار گردید.

بنابراین گزارش؛ در این مراسم از غرفه دانشگاه صنعتی کرمانشاه با ارائه دستاوردهای حاصل از اجرای ۱۴ طرح بنیادی، ۴ طرح ارتباط با صنعت و ۷ طرح کاربردی شامل ۳ ثبت اختراع، ۳ نرم افزار اندروید و یک محصول در قالب شرکت دانش بنیان به عنوان یکی از سه غرفه برتر در بخش دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی تقدیر گردید.

همچنین در آیین تجلیل از پژوهشگران برتر، از آقای دکتر مهدی بحیرایی، عضو هیأت علمی مهندسی مکانیک به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده انرژی و سرکار خانم دکتر سمیه بهزاد، عضو هیأت علمی گروه فیزیک مهندسی به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی کرمانشاه تجلیل شد.

گفتنی است؛ دکتر جلالی مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن تشکر از حضور و همراهی اعضای هیأت علمی، دانشجویان و همکاران محترم در برپایی غرفه دستاوردهای پژوهش و فناوری ابراز امیدواری کرد که ارائه دستاوردهای پژوهشی و محصولات دانش بنیان دانشگاه در این نمایشگاه موجبات تسریع در فرآیند تجاری سازی و فروش این محصولات را فراهم نماید.

سوالی دارید؟