دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۲/۰۱/۲۶

🔊🔊🔊اخبار کوتاه

 

دکتر علیرضا دودمان تیپی، رئیس دانشگاه:

🔊در سومین نشست عادی از دوره پنجم هیأت امنای دانشگاه های رازی و صنعتی کرمانشاه، سی و سه دستورکارمربوط به دانشگاه ­های عضو هیات امنا که در جلسه کمیسیون دائمی به تصویب رسیده بود، مطرح و مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و تعدادی از آنها عیناً و یا با اعمال اصلاحات به تصویب اعضا حاضردر جلسه رسید.


 

دکتر مجید محدثی، معاون اداری و مالی دانشگاه:

🔊توجه به رفاهیات اعضای دانشگاه یکی از سیاست های کلان این معاونت می باشد که در این راستا اقدامات خوبی انجام شده است.


 

دکتر مهدی خزایی، رئیس دفتر ریاست دانشگاه:

🔊برپایه ی ویرایش سامانه رتبه بندی «وبومتریکس» در سال ۲٠۲۳، دانشگاه صنعتی کرمانشاه توانست در بین ۴۵۷ موسسه ایرانی جایگاه ۳۷ را از آن خود کند.


 

دکتر سهراب فتحی: معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه:

🔊با عنایت به اینکه تحقق اهداف و ایده های مهندسی این دانشگاه مستلزم بازآرایی و تحول ساختاری می باشد به همت واحد طرح و برنامه و همچنین اخذ موافقت از سوی هیات امنای دانشگاه های رازی و صنعتی کرمانشاه و سازمان امور اداری و استخدامی کشور، از این به بعد دانشکده مهندسی برق و دانشکده علوم پایه به عنوان یکی دیگر از دانشکده های مهندسی دانشگاه صنعتی کرمانشاه فعالیت خود را آغاز می کند.


 

دکتر صبحی بنی اردلانی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه:

🔊برای اولین بار در جهت ارتقا روحیه دانشجویان، مسابقه هفت سنگ با حضور چند تیم از دانشجویان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر رو باز دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.


 

دکتر رضا همتی، مدیر امور پژوهشی و فناوری دانشگاه:

🔊دکتر افشین مرادی، اولین عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه است که از مرتبه دانشیاری به مرتبه استادی ارتقا یافت.


 

دکتر سجاد رسایی، مدیر دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه:

🔊به همت دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه، همایش یک روزه "کرمانشاه هوشمند" با موضوع کاربرد هوش مصنوعی در شرکت های تعاونی با حضور جمعی از مسئولین استانی به میزبانی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.


 

مجید دایی چینی، مدیر طرح و برنامه دانشگاه،

🔊سومین نشست کمیسیون دائمی هیأت امنا با حضور اعضای وزارتی و سایر اعضای حقیقی و حقوقی در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد و نتایج خوبی را در پی داشت.


 

دکتر سیروس همتی، مدیر امور دانشجویی دانشگاه:

🔊با همکاری آموزش کل دانشگاه و مدیریت دانشجویی، آیین تجلیل از دانشجویان برتر گروه های آموزشی دانشگاه با حضور خانواده این عزیزان و همچنین مسئولان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.


 

مهندس رضا ملکشاهی، مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه:

🔊با هدف تبادل تجارب، اقدامات و دستاوردهای علمی و آموزشی،  دانشگاه صنعتی کرمانشاه به همت مدیریت حوزه فرهنگی -اجتماعی خود میزبان روسای دانشگاه های منطقه ۵ کشور با همراهی معاونین و مدیران فرهنگی – اجتماعی بود.


 

حسین پار، کارشناس مسئول اداره تربیت بدنی دانشگاه:

🔊امید نجفی، دانشجوی شایسته و با اخلاق دانشگاه صنعتی کرمانشاه توانست در مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ و پرس سینه دانشجویان کشور به ۲ مدال ارزشمند نقره دست یابد.


 

مسعود محبی، مدیر امور مالی دانشگاه:

🔊حوزه مالی دانشگاه، اصلاحات حقوقی در سال جدید را در دست اقدام دارد.


 

فرشاد دهقان، رئیس اداره حقوقی دانشگاه:

🔊به همت اداره حقوقی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، نشست مدیران و کارشناسان اداره حقوقی دانشگاه های منطقه ۵ کشور به میزبانی این دانشگاه برگزار شد.


 

علی رستمی: کارشناس مسئول مرکز مشاوره دانشگاه:

🔊در سی و چهارمین گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویی سراسر کشور که به میزبانی دانشگاه هرمزگان برگزار گردید، مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه برای هشتمین سال متوالی به عنوان مرکز مشاوره برتر کشور در سال ۱۴۰۱ برگزیده شد.

سوالی دارید؟