سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۱۲/۰۹

برگزاری جشن روز مهندس در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

 

صبح روز دوشنبه ۷ اسفند ماه به مناسب روز مهندس، مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جشنی را با حضور مسئولین، اعضا و دانشجویان فرهیخته دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار نمود.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در این مراسم دکتر علیرضا دودمان تیپی رئیس دانشگاه، در ابتدا ضمن گرامیداشت روز مهندس و تبریک این روز گفت: در دنیا کسانی توانسته اند قله های بلند علم را فتح کنند که با نبوغ خود مسائل پیچیده دنیا را برای ما آسان بیان کنند.

 

ایشان در تایید گفته های خود به بزرگان علم و ادب اشاره نمود و خطاب به دانشجویان گفت اگه روزی دانش آموخته شدید و خواستید یک پروژه را راهبردی و عملیاتی کنید؛ بدانید اولین قدم ایمان به آن کار است که اگر نباشد در آن کار جواب نمی گیرد؛ همچنین اگر میخواهید افرادی را گزینش کنید که کنار شما باشند در انتخاب خود واقع گرا باشید تا بتوانید افراد مناسب را انتخاب نمایید.

 

دکتر دودمان تیپی با تاکید بر اینکه یک مدیر پروژه خوب کسی است که تخصصش تنها در یک زمینه نباشد و اشراف خوبی به پروژه داشته باشد از دانشجویان خواست در زمان تحصیل تمام سرفصل های درسی خود را بخوبی مطالعه کنند تا بتوانند دامنه تخصص خود را افزایش دهند.

 

ریاست دانشگاه به عنوان آخرین کلام از دانشجویان خواست که برای آینده خود منتظر کار و اشتغال دولتی نباشید؛ اشتغال آفرینی انتظاری است که جامعه از شما فرهیختگان جوان و مهندسین آینده ساز توقع دارد.

 

در حاشیه این مراسم مهندس ابراهیمی، دانش آموخته دانشگاه صنعتی کرمانشاه و همچنین کارآفرین موفق استان در خصوص اشتغال آفرینی، اهداف، تخصص، امید، زمینه های مهندسی و سایر موارد نکاتی بیان نمود.

 

در ادامه دکتر بنی اردلانی، معاون دانشجویی- فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن تبریک روز مهندس، برگزاری چنین مراسمی را به همت دانشجویان فرهیخته دانشگاه دانست و خطاب به همه دانشجویان گفت بدون شک شما عزیزان آینده سازان این مرز و بوم هستید و آینده ازان شما می باشد.

 

این مقام مسئول در پایان ضمن معرفی تعداد انجمن های دانشجویی دانشگاه، در خصوص عضویت و دامنه فعالیت آن ها نکاتی بیان نمود.

 

گفتنی است ادامه این مراسم با نوازندگی، اجرای تئاتر، مسابقه، شعر خوانی طنز و پخش نماهنگ همراه بود.

 

📽️جهت مشاهده گزارش تصویری این مراسم کلیک نمایید

سوالی دارید؟