سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۹/۲۰

انتصاب دکتر افشین مرادی به عنوان «رابط حقوق شهروندی در دانشگاه صنعتی کرمانشاه»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر افشین مرادی، عضو هیأت علمی گروه فیزیک مهندسی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر فریدون جعفری، دستیار ویژه وزیر علوم در امور حقوق شهروندی به عنوان «رابط حقوق شهروندی در دانشگاه صنعتی کرمانشاه» منصوب گردید.

بنابراین گزارش؛ متن این حکم به شرح ذیل می باشد:

 

جناب آقای دکتر افشین مرادی

معاون محترم اداری مالی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

با سلام و تحیت

 

احتراماً، نظر به مراتب تخصص، تعهد و بنا به پیشنهاد رئیس محترم آن دانشگاه و در راستای اجرای تأکیدات ریاست محترم جمهوری در منشور حقوق شهروندی ابلاغی به کلیه دستگاه های اجرایی و دستور اکید وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در تدوین و اجرای برنامه های کاربردی برای رصد و اجرای دقیق، مؤثر و کارآمد حقوق شهروندی در سطح دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور و در راستای تکالیف مندرج در ساز و کارهای اجرایی حقوق شهروندی بلاخص در زمینه آموزش تخصص حقوق شهروندی و فرهنگ سازی در سطح دانشگاه ها و پژوهشگاه های تابعه وزارت عتف، جنابعالی را به عنوان «رابط حقوق شهروندی در آن دانشگاه» منصوب می نماییم. امید است با اتکال به ذات باری‌تعالی، دانش، تجربه و توانمندی جنابعالی شاهد تبلوری سازنده در اجرای حقوق شهروندی در آن دانشگاه باشیم.

ضمن تبریک به ایشان، مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی این دانشگاه مسألت داریم

 

سوالی دارید؟