دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۱/۲۸

انتصاب دکتر علیرضا دودمان تیپی به سمت ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه

 

دکتر علیرضا دودمان تیپی طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سمت ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه منصوب شد. 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر علیرضا دودمان تیپی به سمت ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه منصوب شد. 

 

بنابراین گزارش، در این حکم آمده است: 

 

جناب آقای دکتر علیرضا دودمان تیپی

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، بر اساس مصوبه جلسه ۴۵ مورخ ۱۴٠۱/٠۱/۲۱ کمیته تعیین روسای دانشگاهها-شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب این حکم از تاریخ ۱۴٠۱/٠۱/۲۴ برای مدت چهارسال به ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه منصوب می شوید. 


انتظار می رود با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و روحیه انقلابی و راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری استادان، مدیران و کارکنان گرامی دانشگاه، نقش شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به ویژه «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» ایفا نمایید. امید است با توکل به خداوند متعال، ماموریت و وظایف آن دانشگاه را بر پایه ی سیاست ها، قوانین و برنامه های فرادستی با رویکردی تحول گرایانه و مساله محور در راستای «تمدن نوین اسلامی» و حرکت در مرزهای دانش و دستیابی به دیپلماسی و مرجعیت علمی به انجام رسانید. 


توفیق روز افزون جنابعالی را در پیش برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم. 

 

 روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن تبریک به دکتر علیرضا دودمان تیپی، از خداوند متعال برای ایشان توفیق خدمت مجدانه و مخلصانه، مسئلت می نماید.

سوالی دارید؟