سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۰/۰۴/۲۸

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید حوزه اداری و پشتیبانی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ روز دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰، مراسم تجلیل و تقدیر از زحمات و عملکرد ارزنده و بی شایبه آقای مصطفی دلگشایی مدیر سابق و بازنشسته حوزه اداری و پشتیبانی دانشگاه و همچنین معارفه آقای فرشاد دهقان مدیر جدید این حوزه، با حضور ریاست، مسئولین و اعضای دانشگاه برگزار شد. 

 


بنابراین گزارش در ابتدای این مراسم که با رعایت آئین نامه های بهداشتی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار گردید. حجت الاسلام والمسلمین محبی، مسئول دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، با گرامیداشت فرارسیدن عید سعید قربان، اساس و پایه هر مسئولیت و مدیریتی را روحیه جهادی و انقلابی دانست و تصریح نمود: همانطور که در آستانه انقلاب و جنگ تحمیلی، مسئولین و مدیران، جهادی و بی وقفه تمام تلاش خود را در مسیر تعهدات و وظایف خود قرار می دادند تا دین خود را به مردم و آرمان های انقلاب ادا کنند، امروزه نیز مدیران جوان تر وظیفه دارند؛ چنانچه در مسند خدمتگذاری و مسئولیتی قرار گرفتند، بیش از گذشته، جهادی و انقلابی وار در مسیر تحقق آرمان های والای انقلاب گام برداشته و به وظایف خود عمل کنند. 


ایشان با اشاره به اینکه عملکرد هر فردی، آینه تمام نمای او در برابر مردم و خداوند است، به مسئولین و مدیران دانشگاه توصیه کرد که اگر مسئولیتی به شما واگذار شد، در راستای تعهدات خود به گونه ای عمل کنید که در زمان رهایی مسند، از عملکرد خود راضی باشید و آنچنان که باید دین خود را به تعهدات و وظایف واگذار شده، ادا کرده باشید. 

 

 

در ادامه مراسم، دکتر اختری، رئیس دانشگاه، با اشاره به آیات قرآن در خصوص اینکه هر عملی برای انسان نقش آفرین است و هر شخصی مسئول عملکرد خود در پیشگاه خداوند متعال می باشد، عنوان کرد: هر مدیر و مسئولی باید صرف نظر از قدرت، به گونه ای در راستای تعهدات خود عمل کند که عملکرد و اعمالش نه تنها در مقابل مردم، بلکه در برابر خداوند متعال یاری رسان او باشد. 

 


ایشان همچنین اضافه کرد: همه ما در هر حوزه و سازمانی در هر پست و مقامی در قبال جامعه و افراد مسئول هستیم و باید دین خود را با خدمتگذاری در مسیر اعتلای کشور عزیزمان ادا کنیم. 


رئیس دانشگاه در ادامه حوزه اداری و پشتیبانی دانشگاه را رکنی مهم توصیف کرد و بیان داشت: حوزه اداری و پشتیبانی، نقش سازنده ای در تحقق اهداف والای دانشگاه داشته است. آنچه که امروز ما در دانشگاه صنعتی کرمانشاه شاهد آن هستیم، بدون شک بخشی از آن مرهون تلاش، پیگیری و عملکرد مدیریت حوزه اداری و پشتیبانی و کارکنان این حوزه می باشد. 


ریاست دانشگاه در ادامه از آقای دلگشایی به پاس زحمات سازنده و تاثیر گذارش تقدیر نمود. 


ایشان در بخش دیگری از سخنان خود در خطاب به اعضای فرهیخته دانشگاه عنوان کرد که خداوند به همه ما عنایت بفرماید که بعد از آنکه دوران مسئولیت خود را به پایان رساندیم، با تسلی خاطر، جایگاه را به نیروهای جوان بدهیم تا آنها نیز فرصت این را داشته باشند که در مسیر پر شکوه آموزش عالی، همچنان با صلابت و موفق تر از گذشته حرکت کنند. 


دکتر اختری رئیس دانشگاه در پایان ضمن تقدیر دوباره از عملکرد مثبت و تاثیر گذار مدیر سابق حوزه اداری و پشتیبانی دانشگاه. با بیان اینکه هنوز دانشگاه با چشم انداز والای خود فاصله دارد، برای مدیر جدید این حوزه آقای فرشاد دهقان آرزوی موفقیت در راستای اعتلا و پیشرفت اهداف والای دانشگاه نمود.


در بخش دیگری از مراسم، مصطفی دلگشایی مدیر سابق حوزه اداری و پشتیبانی دانشگاه، ضمن تقدیر از اعضای دانشگاه، در خطاب به تیم تحت مدیریت خود و همچنین دیگر حوزه ها دانشگاه، عنوان کرد: رضایت مندی و دستاوردهایی که امروز شاهد آن هستیم، بدون شک بدون همکاری شما عزیزان تحقق پیدا نمی کرد. 


ایشان همچنین اضافه کرد: با حمایت بی شایبه ریاست و دیگر اعضای دانشگاه، توانستیم با مصوبات، قوانین و دستورالعمل های بهینه و تاثیر گذار، در حوزه اداری و پشتیبانی دانشگاه بسیاری از محدودیت ها را مرتفع کنیم که از این طریق نتایج خوبی حاصل شد که امید می رود، عملکرد و تلاش خوب گذشته، آغازی برای امروز و فردای دانشگاه باشد که از این طریق بتوانیم به آنچه چشم انداز و اهداف والای این دانشگاه است، برسیم. 


مدیر سابق اداری دانشگاه در پایان ضمن تقدیر از عملکرد و همراهی کارکنان این حوزه، اظهار کرد فکر و روح بنده همچنان با دانشگاه و شما عزیزان می باشد و برای همه اعضا بخصوص مدیران جوان دانشگاه آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. 


در ادامه فرشاد دهقان مدیر جدید حوزه اداری و پشتیبانی دانشگاه، ضمن تقدیر از عملکرد خوب مدیر سابق این حوزه و تیم تحت سرپرستی ایشان، با بیان اینکه نیروی انسانی صرف نظر از دولتی و خصوصی موتور محرکه و پویای یک سازمان می باشند، خاطر نشان ساخت: بدون شک هر سازمان و دانشگاهی به کمک نیروی انسانی خود، می تواند به آنچه که دور نما و اهداف والا مجموعه است، برسد. 


ایشان در ادامه با اشاره به سوابق اجرای خود در مراکز آموزش عالی، در خصوص برنامه ها و اهداف بلند مدت خود نکاتی بیان کرد و از اعضای دانشگاه خواست که همچون گذشته یاری رسان و همراه این مدیریت باشند.


گفتنی است در پایان با حضور رئیس و جمعی از مسئولین و کارکنان حوزه اداری و پشتیبانی از زحمات بی شایبه و خالصانه آقای مصطفی دلگشایی با اهدای لوح تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

سوالی دارید؟