یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۶/۳۱

مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه از ثبت نام 470 نفر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خبر داد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر بنی اردلانی، مدیر آموزشی دانشگاه، ضمن بیان گزارشی از تعداد و نحوه ثبت نام دانشجویان وردی جدید در دانشگاه، بیان کرد: بدون تردید یکی از مهم ترین رسالت های دانشگاه، توسعه و ارتقای سطح کیفیت آموزش است؛ اما این مهم بدون ایجاد بسترها و ساختارهای لازم تحقق یافتنی نیست و طبیعی است که ایجاد پاره ای از این بسترها، هم زمان بر است و هم به بسیج همگانی دانشگاهیان نیازمند. از این رو، تلاش برای بهینه و استانداردسازی وضعیت موجود نظام آموزشی دانشگاه به منظور حرکت به سوی وضعیت مطلوب، در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها به شدت مورد توجه بوده و سعی شده است بسترسازی و کیفی سازی به موازات هم صورت گیرد و نظام آموزشی قاعده مندتر و قانون پذیرتر شود.

ایشان ادامه داد: تصمیمات آموزشی و اجرای آن ها با مشکلات و گاه با مقاومت هایی روبه رو می گردد که جز با حمایت های رئیس محترم دانشگاه به منظور اجرای سیاست های وزارت متبوع و دانشگاه، امکان پذیر نمی باشد. جا دارد از حمایت های دکتر اختری، ریاست دانشگاه، قدر دانی گردد.

در ادامه دکتر بنی اردلانی ضمن بیان اینکه این دانشگاه در سال جدید میزبان 350 دانشجو در مقطع کارشناسی و همچنین 120 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بوده، اظهار کرد: ثبت نام دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد از تاریخ 19 لغایت 21 شهریور ماه و همچنین ثبت نام دانشجویان ورودی جدید در مقطع کارشناسی از تاریخ 24 لغایت 27 شهریور ماه با همکاری کارکنان آموزش و همچنین کمک و یاری دیگر کارکنان دانشگاه انجام شد.

مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه با بیان اینکه جلسات متعددی درشهریورماه در خصوص روند ثبت نام صورت گرفته است در ادامه اضافه کرد: کارکنان حوزه آموزش دانشگاه در هنگام ثبت نام همه روزه از ساعت 8 تا 16 جهت پاسخگویی و ارائه خدمات به دانشجویان در دانشگاه حضور داشتند.

ایشان ضمن اشاره به برنامه نظام مند معاونت آموزشی برای الکترونیکی کردن امور مختلف، روند ثبت نام دانشجویان ورودی جدید را خوب ارزیابی کرد و تصریح کرد: در هنگام ثبت نام سعی برآن شد، استقبال از این عزیزان و همچنین خانواده آن ها به نحوه مناسب در دانشگاه برگزار شود. در ابتدای ثبت نام، جلسه مشاوره با حضور مسئول مشاوره دانشگاه در جهت پاسخ به کلیه دغدغه ها و سئوالات والدین دانشجویان برگزار گردید.

دکتر بنی اردلانی، مدیر آموزش دانشگاه، ضمن بیان اینکه جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید متفاوت از سال های گذشته برگزار می گردد، بیان کرد: در سال جدید تصمیم برآن شد، جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید با حضور ریاست، هیات رئیسه و معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه در کلاس های درس دانشجویان، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شود.

ایشان در پایان یادآور شد: آغاز کلاس ها از روز شنبه 31 شهریور ماه می باشد.

سوالی دارید؟