نسخه آزمایشی
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۱۱/۰۱

برگزاری نشست هم اندیشی اساتید مدعو تربیت بدنی در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ با هماهنگی اداره تربیت بدنی دانشگاه، نشست هم اندیشی اساتید مدعو تربیت بدنی روز سه شنبه 1 بهمن ماه 98 با حضور مسئولین دانشگاه و مدرسین دروس عمومی تربیت بدنی در حوزه معاونت دانشجوی و فرهنگی برگزار شد.

 

بنابراین گزارش؛ درابتدای این نشست، حسین پار مدیر تربیت بدنی دانشگاه، ضمن معرفی مدرسین مدعو تربیت بدنی به ارائه گزارشی در خصوص دروس عمومی تربیت بدنی در ترم جاری و سنوات گذشته و همچنین قوانین آموزشی تربیت بدنی پرداخت.

 

وی در ادامه با اشاره به چالش های موجود در برگزاری دروس تربیت بدنی به تبیین سیاست و اهداف کاربردی اداره تربیت بدنی در این خصوص پرداخت و ابراز امیدواری نمود که در آینده نزدیک با تکمیل پروژه های عمرانی دانشگاه، شاهد برگزاری مفیدتر و پربارتر دروس عملی تربیت بدنی در این دانشگاه باشیم.

 

در ادامه نشست، دکتر محدثی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، با تاکید بر برگزاری دروس تربیت بدنی به صورت تخصصی در دانشگاه، عنوان کرد: رسالت اداره تربیت بدنی دانشگاه آن است که با برگزاری کلاس های منظم و مطابق با آئین نامه های آموزشی، شرایط را برای جذب دانشجو و حرکت آن به سمت ورزش فعال دانشگاه هموار نماید.

 

ایشان در پایان با تاکید بر اینکه دانشجو باید در کنار ذهن سالم از بدن سالم نیز برخوردار باشد، یادآور شد: سیاست و برنامه معاونت دانشجویی و فرهنگی در حوزه تربیت بدنی بر این منوال است که با کمک و همفکری مدیریت تربیت بدنی و اساتید مدعو تربیت بدنی، ضمن ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت های ورزشی و اوقات فراغت دانشجویان، مشکلات پیش رو را نیز مرتفع نماید.

 

بر مبنای این گزارش؛ در ادامه این نشست دکتر فتحی مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه؛ ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص قوانین و آئین نامه های آموزشی دروس عمومی تربیت بدنی، بیان کرد: مسئولین حوزه آموزش تمام توان و ظرفیت خود را به کار می گیرند که با برخورد علمی متناسب با رشته تربیت بدنی و ارائه راهکارهای مناسب، مشکلات دروس حوزه تربیت بدنی را مرتفع کنند.

 

گفتنی است در ادامه این نشست، حاضرین در خصوص مباحثی شامل: تعداد غیبت های مجاز، تغییر زمان کلاس ها در ترم آینده، اخذ درس تربیت بدنی 1 در ترم های زوج، مشکلات تردد دانشجویان و موارد رفاهی آن ها به بحث و تبادل و نظر پرداختند.

 

سوالی دارید؟