یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۶/۱۳

با حکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛ حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، طی حکمی حجت‌الاسلام مصطفی رستمی را به عنوان رئیس نهاد نمایندگی در دانشگاه ها منصوب کردند.

بنابراین گزارش به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم و پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب حجت‌الاسلام آقای شیخ مصطفی رستمی دامت توفیقاته

 

اکنون که پس از یک دوره فعالیت ارزشمند و پرثمر، جناب حجت الاسلام آقای محمدیان از ریاست نهاد نمایندگی در دانشگاه ها کناره گیری کرده‌اند، ضمن تقدیر و تشکر فراوان از تلاش دلسوزانه و سلوک مهربانانه ایشان، جنابعالی را که از فضلای جوان و پرانگیزه و آشنا و مرتبط با محیط دانشگاه می باشید، به پیشنهاد شورای نهاد، به ریاست نهاد مزبور منصوب میکنم.

دانشگاه مهم ترین مرکز تولید و گسترش و افزایش دانش و دانشمند است و همت و تعهّد و تلاش مبارک استادان و مدیران این مرکز حساس، ترسیم‌کننده چشم‌انداز آینده‌ کشور و رقم‌ زننده‌ سرنوشت ملت است. حضور علمای دین و فضلای روشن بین حوزه‌های علوم دینی در کنار استاد و دانشجو و مدیر دانشگاهی، باید بتواند به توفیق و هدایت الهی خروجی مطلوب این تلاش مبارک و تعهّد اخلاقی را تضمین کند و دانشگاه را پرورشگاه انسان های بزرگ و مدیران کارآمد آینده‌ کشور و دانش آموختگان صالح و فرزانه و پُرکار و پُرنشاط سازد. انشاءالله.

لازم است مجموعه‌های مرتبط از جمله شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت های علوم و بهداشت و مدیران مؤسسات آموزش عالی حمایت و همکاری لازم را با این نهاد معمول دارند.

توفیق همگان را از خداوند متعال مسألت میکنم.

 

سیّدعلی خامنه‌ای

۱۲ شهریور ۱۳۹۷

 

سوالی دارید؟