جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۵/۱۴

درخشش دانشجوی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در بخش پویا نمایی دهمین جشنواره بین المللی فیلم سیمرغ

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم سیمرغ، محمد رضا محمدی فرد دانشجوی رشته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی کرمانشاه در رشته پویانمایی برگزیده دهمین جشنواره بین المللی فیلم سیمرغ شد.

 

بنابراین گزارش؛ این جشنواره در «بخش آزاد» ویژه دانشجویان، کارکنان، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور، «بخش فرهنگ سلامت» ویژه دانشجویان تمام دانشگاه‌ها، مراکز و موسسات آموزش عالی کشور و در «بخش بین‌الملل» با موضوع «فرهنگ سلامت» ویژه دانشجویان سراسر جهان، تابستان ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار شد.

جشنواره سیمرغ مانند دوره های گذشته اهدافی چون تقویت فضای پر نشاط ، ایجاد انگیزه فرهنگی و هنری در دانشجویان، کارکنان، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، جلب توجه به مسائل مهم جامعه و همچنین توسعه و تقویت مشارکت در فعالیت های فرهنگی و هنری به منظور تربیت چند بُعدی و فرهنگسازی سلامت با استفاده از ابزار هنر را دنبال می کند.

گفتنی است؛ جشنواره دهم با شعار "سالم زیستن، هنر است" سبک زندگی سالم را که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیاء و اولیا الهی است در جامعه دانشگاهی کشور را ترویج می کند.

سوالی دارید؟