جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۴/۲۹

صعود گروهی از دانشگاهیان دانشگاه صنعتی کرمانشاه به ارتفاعات اشترانکوه در استان لرستان با شعار "دانشگاه سبز ضامن توسعه پایدار و حافظ زیست بوم بشر"

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز چهارشنبه 26 تیرماه 1398، گروهی متشکل از ریاست، اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی کرمانشاه طی دو روز به ارتفاعات اشترانکوه در استان لرستان، صعود کردند.

 

بنابراین گزارش؛ حسین پار مسئول تربیت بدنی دانشگاه، ضمن اشاره به اهمیت برخورداری از جسمی سالم و روحی شاداب و تأثیر مستقیم آن بر کیفیت زندگی و عملکرد افراد، در این‌باره اظهار داشت: برنامه ی این صعود با هدف توسعه ورزش همگانی در بین اعضای هیأت علمی و کارکنان و همچنین به منظور تأمین سلامت جسمی و روانی آنان، با شعار "دانشگاه سبز ضامن توسعه پایدار و حافظ زیست بوم بشر"  در دستور کار قرار گرفت.

 

ایشان در ادامه تصریح کرد: در این برنامه دو روزه فرهنگی ورزشی که در ارتفاعات اشترانکوه و دریاچه گهر انجام شد، اعضای تیم کوهنوری دانشگاه در حرکتی دسته جمعی با رعایت اصول کوهنوردی و برنامه ای از پیش تعیین شده، نسبت به صعود اقدام نمودند.

 

وی همچنین ضمن تشکر و قدردانی از حمایت‌های مسئولین دانشگاه، اظهار امیدواری کرد که در آینده نیز با تداوم این حمایت‌ها شاهد اجرای مکرر چنین برنامه‌هایی باشیم.

 

 

سوالی دارید؟