جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۵/۱۶

رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه روز خبرنگار را تبریک گفت

دکتر اختری، رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، طی پیامی به مناسبت ۱۷ مردادماه،  روز خبرنگار را به کلیه اصحاب رسانه تبریک گفت.

 

در این پیام آمده است:

 

بار دیگر 17 مردادماه فرارسید، روزی که به نام «روز خبرنگار» مزیّن شده است و یادآور تلاشگران عرصه اندیشه و قلم است؛ خبرنگاران کوشا و متعهد نقش بسزایی در آگاهی ­بخشی و انعکاس درست اخبار و رویدادها برای مردم جامعه دارند؛ همان عزیزانی که سختی های مختلف را به جان می خرند تا اطلاعاتی درست نسبت به موضوعی را جمع آوری نموده و به مردم منعکس کنند.

 

به نوبه خود این روز را به حضور کلیه عزیزان حوزه خبر و رسانه در استان کرمانشاه که افرادی وظیفه ‌شناس و سخت ‌کوش هستند و تجربه همکاری نزدیک با این عزیزان را داشته ام، تبریک عرض نموده و همچنین یاد و خاطره شهید والامقام، خبرنگار فرهیخته خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، شهید محمود صارمی را گرامی می­ دارم. چرا که بدون شک، طلایه داران این سلسله، راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.

 

در خاتمه کلام از درگاه خداوند متعال، تداوم حیاتی مشحون از عزت، سلامتی، توفیق و سربلندی برای شما عزیزان آرزو نموده و از مشارکت صادقانه شما در جهت پیشبرد اهداف والای «دانشگاه صنعتی کرمانشاه»، نگین اندیشه و خردورزی، تشکر و قدردانی می نمایم.

 

 

 

سوالی دارید؟