دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۲/۲۶

پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت «روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکترعلی اکبر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه با صدور پیامی، «روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی» را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

 

بنابراین گزارش؛ متن پیام ایشان به شرح زیر می باشد: 

بسم الله الرحمن الرحیم

 27 اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و هفته بزرگداشت روابط عمومی را به تمامی همکاران صدیق و تلاشگر كه در حیطه روابط عمومی و ارتباطات فعالیت مي كنند، تبریک می گویم.

مسلماً نامگذاری روزی به نام ارتباطات و روابط‌عمومی گویای اهمیت و نقش‌آفرینی آن در دنیای معاصر است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می فرمایند: روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می گذرد.

روابط ‌عمومی دانشگاه می‌تواند با بکارگیری تجهیزات و دانش روز برای تقویت ارتباط هرچه بهتر با استادان، دانشجویان و کارکنان، زمینه تحقق صحیح تنویر افکارعمومی و تحقق برنامه‌ها و اهداف دانشگاه را فراهم کند، به طوری که دستاوردهای این نهاد علمی در حوزه‌های مختلف به خوبی تبیین شود. توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مسئولان با ذینفعان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

در پایان ضمن تشکر از زحمات کارکنان و مسئولان روابط‌عمومی در دانشگاه­های سراسر کشور بویژه دانشگاه صنعتی کرمانشاه ، این روز را به همه این عزیزان تبریک می‌گویم و امیدوارم با احساس مسئولیت، دلسوزی و خلاقیت بیشتری در جهت برآورده شدن اهداف این نهاد علمی حرکت کنند.

با آرزوی توفیق الهی

علی اکبر اختری

رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه

سوالی دارید؟