جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۲/۱۸

دیدار ریاست و مسئولین دانشگاه صنعتی کرمانشاه با شهردار کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز سه شنبه 17 اردیبهشت ماه 1398، ریاست و معاونین دانشگاه صنعتی کرمانشاه با شهردار کرمانشاه دیدار و در زمینه افزایش تعاملات و همکاری های دوجانبه گفتگو نمودند.

 

بنابراین گزارش؛ طی این نشست، دکتر اختری رئیس دانشگاه، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولي طاعات و عبادات و همچنین تقدیر از خدمات مجموعه شهرداری در راستای ارتقاء سطح خدمات شهری، اظهار کرد: تلاش ها و خدمات شهرداری در راستای مرتفع کردن مشکلات به وجود آمده در پی بارندگی های اخیر در استان، شایسته تقدیر است.

دکتر اختری در ادامه در خصوص همکاری های دوجانبه بین شهرداری و دانشگاه ها، اضافه کرد: به همان اندازه که شهرداری ها می توانند در حل مشکلات دانشگاه ها مثمر ثمر باشند؛ دانشگاه ها نیز می توانند به همان نسبت، ایده های علمی و کارآمد خود را به شهرداری ها انتقال داده و با تربیت مهندسان خلاق، نقش بسزایی در آباد کردن کشور داشته باشند. 

ریاست دانشگاه در پایان سخنان خود، به تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اقلیم کردستان اشاره کرد و اظهار کرد: با عقد این تفاهم نامه نه تنها زمینه ی همکاری های علمی برای استان فراهم می گردد؛ بلکه زمینه ی جذب گردشگر نیز در استان هموارتر خواهد شد.

در ادامه این نشست، دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه، ضمن آرزوی قبولي طاعات و عبادات، عنوان کرد: شهرداری کرمانشاه با توجه به محدودیت های بودجه خود سعی کرده است، مشکلات شهری را بطور مهندسی و علمی مدیریت کند و با استفاده از علوم و فنون روز دنیا در کاهش مشکلات سطح شهر قدم بردارد.

گفتنی است: در انتهای این نشست، طرفین به بحث و تبادل نظر در ارتباط با راهکارهای افزایش همکاری های فی ما بین دانشگاه و شهرداری پرداختند و مقرر گردید؛ شهردار کرمانشاه بازدیدی متقابل از دانشگاه صنعتی کرمانشاه داشته و موارد مورد توافق در آینده نزدیک عملیاتی گردند.

 

سوالی دارید؟