نسخه آزمایشی
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۲/۱۳

برگزاری کارگاه طرح توانا با حضور دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در پارک علم و فناوری استان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ کارگاه طرح توانا با هدف توانمند سازی دانشجویان و آشنایی آن ها با راه‌های ایجاد کسب ‌و‌کارهای نوآورانه در استان، در هفته اول روزهای چهارشنبه 1، پنج شنبه 2 و جمعه 3 اسفند ماه و همچنین هفته دوم روزهای چهارشنبه 8، پنج شنبه 9 و جمعه 10 اسفند ماه 1397، با حضور دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در پارک علم و فناوری استان برگزار گردید.

بنابراین گزارش؛ طرح توانا مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی است که در جهت ارتقای توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان و آشنایی با فضای کسب‌و‌کار و ملزومات آن طراحی شده است.

این بسته آموزشی شامل شش عنوان دوره آموزشی در قالب ۵۰ ساعت آموزش برای هر نفر است و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی مدل کسب‌و‌کار، نوشتن طرح کسب و کار، روش های بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، پایش محیط کسب‌و‌کار و چالش‌های آن در ایران و روش‌های تأمین‌مالی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.

گفتنی است؛ این کارگاه که با هماهنگی مرکز رشد دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد، با توجه به محتوای مناسب آن می تواند نقش مهمی در ارتقاء توانمندی های دانشجویان دانشگاه در راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای نوآورانه ایفا نماید.

 

سوالی دارید؟