نسخه آزمایشی
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۲/۱۲

برگزاری آیین افتتاح رسمی سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی کرمانشاه توسط مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز شنبه 11 اسفندماه 1397، آیین افتتاح سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی کرمانشاه توسط دکتر اسماعیلی، مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور ریاست، هیأت رئیسه و مسئولین دانشگاه برگزار گردید.

 

بنابراین گزارش؛ در ابتدای این مراسم دکتر اختری ریاست دانشگاه، ضمن خوش آمدگویی و بیان مشکلات و دغدغه های دانشگاه در خصوص خوابگاه، فضای سبز و اماکن ورزشی، بیان کرد: با توجه به پتانسیل ها و قابلیت های خوب دانشگاه صنعتی کرمانشاه، هر گونه سرمایه گذاری در این دانشگاه دور نگار خوبی را در پی خواهد داشت.

در ادامه دکتر اسماعیلی، مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، ضمن اشاره به اینکه دانشجویان نباید نسبت به آینده خود ناامید شوند. تصریح کرد: دانشگاه ها وظیفه دارند در وهله اول هزینه های خود را جایی سرمایه گذاری کنند که شرایط لازم برای اشتغال زایی دانشجویان و امیدواری آن ها به آینده فراهم شود.

ایشان همچنین در خصوص مشکلات خوابگاه های برخی از دانشگاه ها،  اظهار کرد: دانشجویان نباید در فضای خوابگاه ها احساس بدی داشته باشند، آن ها باید بدانند جایی که آمده اند، فضای رشد آن ها را در پی خواهد داشت. ایشان در ادامه اظهار امیدواری کرد: وزرات علوم تمام تلاش خود را به کار گیرد تا به دانشگاه هایی نظیر دانشگاه صنعتی کرمانشاه که در اولویت می باشند کمک کند تا مشکلات آن ها مرتفع گردد؛ چرا که مشکلات دانشجویان دغدغه اصلی وزارت علوم می باشد.

مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم در خاتمه ضمن تأکید بر اینکه دنیا درهای خود را بر روی ما بسته است، یادآور شد: با توجه به شرایط موجود، دانشگاه های سراسر کشور باید به موازات هم حرکت کنند و در کنار هم به رفع مشکلات یکدیگر کمک کنند.

 گفتنی است: سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی کرمانشاه با متراژ 850متر مربع و 265 عدد صندلی، دارای ویژگی هایی  از جمله نورپرداژی بیش از 20 هزار لامپ led- rgb  با قابلیت کنترل از پنل مرکزی، پوشش طیف کامل رنگ ها و هماهنگ کردن رنگ لامپ های ال ای دی با نوع موسیقی و سخنرانی، تعبیه میکسر حرفه ای جهت برگزاری مراسم همراه با قابلیت استفاده همزمان از 16 میکروفون، کنترل صدا در سه محدوده فرکانسی، امکان استفاده از میکروفون گوشی و بی سیمی، دسترسی به کلیه امکانات صوتی بر روی صحنه، قابلیت کنترل کامل نور، صدا و تصویر توسط برنامه های (ویندوز، اندروید و آی او اس) و استفاد ه از موکت ضد حریق و ضدحساسیت می باشد.

همچنین در طراحی بدنه و سقف این مجموعه، عایق بندی کامل با اصول مهندسی جهت جلوگیری از انعکاس صوت، رزونانس و کمبود صدا صورت پذیرفته است.

 

سوالی دارید؟