نسخه آزمایشی
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۲/۱۰

به مناسبت گرامی داشت روز زن از بانوان دانشگاه صنعتی کرمانشاه تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز جهارشنبه 8 اسفند ماه 1397، با مدیریت معاونت دانشجویی و فرهنگی به مناسبت گرامی داشت روز زن، طی نشستی با حضور ریاست، هیأت رئیسه و مسئولین دانشگاه از بانوان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سالن حوزه ریاست تجلیل شد.

 

بنابراین گزارش؛ در ابتدای این نشست، دکتر اختری ریاست دانشگاه، ضمن گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و پاسداشت مقام زن، بیان کرد: بر خلاف گذشته، امروزه زنان به اندازه مردان، توانا، مستعد و قابل اتکا هستند و ظرفیت و توانایی لازم را برای ارتقاء و بهره وری بیشتر دارند.

ایشان در ادامه یکی از معیارهای توسعه یافتگی یک کشور را حضور زنان در عرصه اقتصادی دانست و اضافه کرد: بدون شک در پیشبرد اهداف دانشگاه صنعتی کرمانشاه نیز بانوان نقش به سزایی دارند.

در ادامه دکتر موسوی زاده، عضو هیأت علمی دانشگاه، ضمن بزرگداشت مقام و منزلت زن، با تکیه بر آیات قرآن کریم به جایگاه و منزلت زنان در قرآن کریم اشاره کرد و افزود: خداوند متعال در آیات متعددی زن را مایه ی آرامش زندگی معرفی می کند و می فرماید وجود زنان در کنار مردان خانواده يکي از مواهب بزرگ الهي محسوب مي‌شود که باعث شکوفايي، نشاط و پرورش در زندگی می گردد.

گفتنی است؛ در پایان مراسم از بانوان هیأت علمی و کارمند دانشگاه صنعتی کرمانشاه تجلیل شد.

 

 

سوالی دارید؟