یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۵/۰۹

اعزام تیم دانشجویان دختر دانشگاه صنعتی کرمانشاه به چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، تیم دانشجویان دختر دانشگاه صنعتی کرمانشاه به چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در دانشگاه شیراز و در تاریخ ۲۷ الی۵ مردادماه ۱۳۹۷ برگزار گردید، اعزام شدند.

بنابراین گزارش؛ حسین پار، مسئول تربیت بدنی دانشگاه، با اعلام این خبر افزود: دانشجو به عنوان فردی پویا، فکور و سازنده فردای کشور، لازم است به موازات کسب علم و دانش، از طریق شرکت در فعالیت های ورزشی و فرهنگی، نسبت به تقویت ابعاد جسمانی، روانی، عاطفی و اجتماعی خود اقدام نموده تا در آینده و در جامعه هر چه بهتر و مفید تر  نقش خویش را ایفا نماید.

در ادامه مسئول تربیت بدنی دانشگاه، عنوان کرد: دانشجویان دختر دانشگاه در سه رشته تکواندو، دو و میدانی و تیراندازی در این مسابقات حضور داشتند که شاهد عملکرد خوب و مثبتی از آنها در این رقابت ها بودیم. ایشان همچنین بیان کرد: علی رغم تصورعموم، المپیاد های ورزشی با حضور ورزشکارانی با رنکینگ جهانی، آسیایی و حتی ملی در سطح بالایی برگزار می گردد که رقابت در کنار این ورزشکاران باعث ارتقاء سطح فنی و روحی دانشجویان دانشگاه می شود.

حسین پار در خاتمه ضمن تشکر از ریاست، هیأت رئیسه و مدیر دانشجویی دانشگاه برای حمایت همه جانبه از ورزش دانشجویی و همچنین پشتیبانی از اعزام های دانشجویان به این مسابقات، اظهار کرد: یکی از اقدامات خوبی که در این دوره صورت گرفت، جلب حمایت بانک تجارت به عنوان بانک عامل دانشگاه از کاروان ورزشی دانشگاه بود که باعث دلگرمی و تدارک حداکثری ورزشکاران در مسابقات شد.

گفتنی است: تیم دانشجویان پسر دانشگاه نیز ۱۰ مردادماه به این مسابقات اعزام خواهد شد.

سوالی دارید؟