نسخه آزمایشی
دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۲/۰۶

برگزاری مراسم گرامیداشت روز مهندس در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ به همت واحد انجمن های علمی مدیریت فرهنگی و همکاری کانون، انجمن و تشکل های دانشجویی دانشگاه، روز دوشنبه 6 اسفند ماه 1397، مراسم گرامیداشت روز مهندس با حضور ریاست، مسئولین و دانشجویان دانشگاه صنعتی و همچنین فرماندار کرمانشاه و مدعوین در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار گردید.

بنابراین گزارش؛ در ابتدای این مراسم دکتر محدثی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن خوشامدگویی به میهمانان و تبریک روز مهندس، بیان کرد: مهندس کسی است که تمام توان خود را بکار گیرد که در رشته تحصیلی خود به یک شخص خلاق و سازنده تبدیل شود.

ایشان در ادامه اضافه کرد: دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در تمام عرصه ها همیشه ثابت کرده اند، دارای پشتکار بالا و صاحب ایده می باشند. ایشان ابراز امیدواری نمود که در آینده شاهد حضور تمامی مهندسین جوان و فارغ التحصیلان این دانشگاه در عرصه جهاد و پیشبرد اهداف جامعه باشیم.

دکتر محدثی در خاتمه ابراز داشت: بدون شک برگزاری این گونه جشن ها جز با تلاش و زحمات خود کانون ها، انجمن ها و تشکل های دانشجویی میسر نخواهد شد. جا دارد در این مراسم از پیگیری ها و تلاش های بی شائبه این عزیزان تشکر کنیم.

در ادامه مراسم رنجبر فرماندار کرمانشاه، ضمن تبریک روز مهندس، یادآور شد: دانشگاه صنعتی کرمانشاه داراي منابع انساني توانمند و پر انرژي می باشد که در آینده می توانند با بدست گرفتن اقتصاد کشوری که خون شهیدان زیادی برای سربلندی آن جاری شده است، باعث پیشبرد اهداف آن شوند.

گفتنی است؛ در خاتمه مراسم از انجمن های علمی برتر و همچنین برندگان مسابقات انجمن های علمی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 


 

 

 

سوالی دارید؟