سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۲/۰۴

کارگاه آشنایی با انجمن بین المللیIEEE با هدف معرفی و راه اندازی شاخه دانشجویی انجمن IEEE در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ کارگاه آشنایی با انجمن بین المللی IEEE  با حضور معاون آموزشی و پژوهشی، جمعی از اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه در روز چهارشنبه 1 اسفند ماه 1397 با هدف معرفی و راه اندازی شاخه دانشجویی انجمن IEEE در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.

بنابراین گزارش؛ در این کارگاه دانشجویان ضمن آشنایی با انجمن بین المللی  IEEE ، با اهداف، نحوه عضویت، فعالیت، اعضاء و همچنین وظایف آن ها در شاخه دانشجویی انجمن IEEE در دانشگاه صنعتی کرمانشاه آشنا شدند.

در ادامه کارگاه، دکتر روشنی عضو هیأت علمی گروه مهندسی برق دانشگاه، بیان کرد: IEEE بزرگترین انجمن حرفه‌ای مهندسی برق در دنیاست که هدف آن گسترش ابداعات تکنولوژی و بهبود آن در راستای منافع جوامع بشری است. ایشان همچنین ادامه داد: با آغاز فعالیت شاخه دانشجویی انجمن IEEE  در دانشگاه صنعتی کرمانشاه و عضو گیری آن، امید می رود؛ دانشجویان بتوانند با فعالیت های علمی و اجرایی خود در این شاخه به پیشبرد اهداف پژوهشی این دانشگاه کمک شایانی کنند.

دکتر روشنی در خاتمه در خصوص نقش این انجمن در ثبت اختراع و تجاری سازی ایده ها توضیحاتی ارائه نمود.

 

سوالی دارید؟