یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۱/۲۷

برگزاری نشست صمیمانه هیأت رئیسه با اساتید و مدرسین گروه آموزشی علوم پایه دانشگاه صنعتی کرمانشاه

در راستای هدایت و هماهنگی فعالیت های گروه آموزشی علوم پایه دانشگاه، اعتلای سطح آموزشی و ارتقای فردی اساتید این گروه، روز چهارشنبه 24 بهمن 97 نشستی با حضور ریاست، هیأت رئیسه، اساتید و مدرسین گروه آموزشی علوم پایه در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این نشست دکتر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن ابراز خرسندی به دلیل حضور در جمع اساتید و مدرسین گروه آموزشی علوم پایه به توضیح اجمالی در مورد شرایط آموزشی و پژوهشی و چالش های توسعه ی آموزش عالی در وزارت علوم, تحقیقات و فناوری  پرداخت.

وی همچنین ضمن تأکید بر وظیفه ی اصلی دانشگاه ها که تربیت نیروی کارآمد و توانمند است، افزود: آموزش عالی طی سالهای اخیر دستخوش تغییرات فراوانی شده است و در حال حاضر مشکلات و مسائل اقتصادی کشور و چالش های فراروی آموزش عالی  بدون شک بر عملکرد دانشگاه ها تأثیرگذار خواهد بود.

ایشان در ادامه ی سخنان خود به بررسی مسائل مربوط به گروه آموزشی علوم پایه پرداخت و بر آمادگی مسئولین برای استفاده از نظرات اساتید در زمینه موانع و مشکلات موجود با هدف برنامه ریزی و اقدام در راستای رفع آنها تأکید کرد.

در ادامه ی نشست معاونین و حضار در جلسه پیرامون موضوعات آموزشی  به بحث و تبادل نظر پرداختند و اساتید و مدرسین این گروه نظرات و پیشنهادات خود رادر زمینه ی مسائل گروه آموزشی علوم پایه و مسائل جاری دانشگاه بیان کردند.

در پایان نشست با اهداء لوح تقدیر به اساتید و مدرسین گروه آموزشی علوم پایه از زحمات این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

سوالی دارید؟