نسخه آزمایشی
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

فعالیت‌های دانشجویی

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۵/۱۰

انجمن علمی مهندسی مکانیک

انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی کرمانشاه با سابقه حدود 2 سال تلاش، تحت نظر امور فرهنگی دانشگاه، برای بهبود سطح علمی دانشجویان، نوپا محسوب میشود.

که با برگزاری انواع دوره های علمی-آموزشی و بازدید های علمی از مراکز مربوطه، سعی در بالا بردن مهارت های علمی و آموزشی دانشجویان داشته است.

دعوت از شخصیت های برجسته علمی کشور برای برگزاری سمینار های علمی-آموزشی از دیگر برنامه های انجمن بوده که با استقبال دانشجویان مواجه بوده است.

اجرای مسابقات علمی-تفریحی با مساعدت هییت علمی گروه،  با رویکرد آموزشی و تلاش برای به عمل نشاندن دروس دانشگاهی از برنامه های پرمخاطب انجمن بوده که چشم انداز برگزاری مسابقات در سطح منطقه ای و کشوری در این راستا، به افزایش انگیزه و پیشرفت دانشجو و دانشگاه کمک بسیاری کرده است.

همکاری با هییت علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه، که به عنوان پل ارتباطی دانشجو ها و گروه مهندسی مکانیک عمل کرده است. همواره در جهت درخواست های دانشجویان موجب پیشرفت در امور پژوهشی و آموزشی دانشجویان این رشته شده است ، به صورتی که مقالات و پژوهش های متعددی از دانشجویان مقطع کارشناسی نیز، با همکاری اساتید گروه در سطح بین المللی منتشر شده، و برخی از آن ها در ژورنال های سطح 1 دنیا به چاپ رسیده است.

انجمن علمی  مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی کرمانشاه با تکیه بر دانشجویان مستعد و پرشور ، با در نظر داشتن برنامه هایی جهت ایجاد شرکت های دانش بنیان و حمایت از نشر مطالب علمی در نشریه های آتی و... برای پیشرفت در راستای تحقق اهداف خود، بیش از پیش مصمم است که با افزایش سطح علمی و آموزشی دانشجویان و ارتباط هر چه بیشتر دانشگاه و صنعت، دانشجویان را به سمت تولید محتوای با ارزش علمی ، عمل و اشتغال و حل مشکلات صنعت کشور سوق دهد .

سوالی دارید؟