نسخه آزمایشی
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۷/۲۴

آئین معارفه معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز دوشنبه 23مهرماه 1397 در جلسه شورای فرهنگی که با حضور دکتر اختری، ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، هیأت رئیسه، جمعی از مدیران و بسیج اساتید و دانشجویی در اتاق ریاست دانشگاه برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین محبی به عنوان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی کرمانشاه معرفی گردید.

بنابراین گزارش؛ در ابتدای این مراسم دکتر اختری، رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن خیر مقدم به بیان مطالبی در خصوص سابقه فعلی و گذشته دانشگاه پرداخت و افزود: دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان یک دانشگاه پیشرو در کشور، دستاوردهای برجسته ای در تحول آموزش، پژوهش و فناوری کشور داشته است. ایشان ادامه داد: در حال حاضر یکی از مشکلات پیش رو این دانشگاه نبود خوابگاه می باشد که امید می رود با حضور خیرین در آینده این مشکلات مرتفع گردد.

ریاست دانشگاه در ادامه صحبت های خود کیفی سازی فعالیت های فرهنگی در دانشگاه را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: با توجه به تازه تأسیس بودن دانشگاه صنعتی کرمانشاه، انرژی ما بیشتر صرف ایجاد و تکمیل ساختار گردیده است. لذا امید می رود در آینده با راه اندازی سالن مجهز آمفی تئاتر دانشگاه، شاهد برگزاری برنامه های علمی - فرهنگی دانشجویان مستعد و صاحب نظر باشیم که حتم به یقین به کمک آن دانشگاه می تواند در زمینه فعالیت های فرهنگی به عنوان یکی از دانشگاه های فعال دانشجویی مطرح شود.

دکتر اختری در پایان ضمن بیان اینکه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها نقش مهم و جایگاه ویژه ای دارد، اظهار خرسندی نمود که دانشگاه صنعتی کرمانشاه این فرصت را داشته که بتواند با کمک این نهاد در تحقق برنامه های خود موفق تر از گذشته عمل کند.

حجت الاسلام والمسلمین محبی نیز در ادامه ی این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه صنعتی کرمانشاه،  بیان داشت که با توجه به وجود همکارانی توانمند در این دانشگاه به یاری خداوند در آینده شاهد رشد علمی، اخلاقی و تربیتی در دانشگاه باشیم و دانشگاه بتواند منشأ ثمرات فراوانی برای استان و کشور باشد.

 

سوالی دارید؟