دانشگاه صنعتی کرمانشاهمراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات انجمن های علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد » دانشگاه صنعتی کرمانشاه

امروز: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ English
معاونت ها
ریاست دانشگاه
معاونت آموزشی و پژوهشی
مدیریت فرهنگی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر فناوری اطلاعات

 
اخبار
اطلاعیه ها
رویدادهای علمی
بایگانی اخبار
مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات انجمن های علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، امروز چهارشنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، با مدیریت انجمن های علمی و مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات انجمن های علمی با حضور دکتر اختری، ریاست دانشگاه، الماسوندی، مدیریت فرهنگی و اجتماعی، اعضای هیأت علمی و دانشجویان در دانشکده ی فناوری اطلاعات این دانشگاه برگزار شد.

.

بنابراین گزارش، در ابتدا دکتر اختری، ریاست دانشگاه، ضمن تقدیر از برگزیدگان انجمن های علمی، بیان کرد: چقدر زیباست که در این روزها ما شاهد اینگونه مراسمات تقدیر از دانشجویان انجمن های علمی که هدف آنها رشد و اعتلای دانشگاه در زمینه های آموزشی و پژوهشی می باشد؛ هستیم. این مراسمات  مایه مباهات و افتخار دانشگاه صنعتی کرمانشاه است.

.

دکتر اختری، با بیان اینکه با علم ثروت بدست می آید، عنوان کرد: ما در کشور شاهد فروشگاه های اینترنتی هستیم که با ایده و خلاقیت خود توانستند، کارآفرینی و از این طریق پول سازی کنند.

.

ایشان ضمن اشاره به ایده سازی و خلاقیت، از دانشجویان درخواست کرد: صرفا به دنبال کار دولتی نباشند. در همین دانشگاه برخی از شما عزیزان با ایده و خلاقیت خود می توانید سفیر درآمد زایی در مملکت خودتان باشید.

.

ریاست دانشگاه ادامه دارد: شما دانشجویان می توانید از مسیر علم، پتانسیل های خود را بشناسید و در آخر به کمک همین مسیر ایده ها و خلاقت های خود را نشان دهید.

.

ایشان ضمن اشاره به بازدید دانشجویان مهندسی برق و فیزیک مهندسی دانشگاه از سد داریان، اظهار کرد: شما دانشجویان می توانید با بازدید از سازه ی پل امام حسین در استان ، پالایشگاه آناهیتا و اسلام آباد و همچنین پایگاه های دیگر استان برای خود فرصت های آموزشی ایجاد کنید. دانشگاه در این زمینه ها از هیچ کمکی دریغ نمی کند.

.

دکتر اختری ضمن توجه به برگزاری کارگاه های علمی در دانشگاه، اظهار کرد: اگر نمی توانیم در کارگاه های فرهیختگان علمی در خارج از استان شرکت کنیم، لااقل آنها را برای آموزش به این دانشگاه بیاوریم.

.

دکتر اختری، ریاست دانشگاه، از رونمایی سایت جدید دانشگاه در آینده ی نزدیک خبر داد و یادآور شد: دانشگاه قصد دارد در این رونمایی، معرفی نامه ی کاملی از اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، دانشجویان فرهیخته ی این دانشگاه و بزرگان علمی در داخل و خارج از کشور ترتیب دهد که باعث آشنایی بیشتر دانشجویان شود.

 .

در آخر دکتر اختری، ضمن تشکر از گروه هایی که انجمن علمی دارند، بیان کرد: دانشجویی موفق می باشد که از راه علم به معنا برسد. شما عزیزان بدانید، اعتلای دانشجوی در زمینه علمی می باشد.

.

گفتنی است؛ درپایان این مراسم با معرفی برگزیدگان مسابقات انجمن های علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به رسم آیین از آنها تقدیر شد.

.

 

به گزارش روابط عمومی این دانشگاه، اسامی برگزیدگان مسابقات انجمن های علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به شرح زیر می باشد:

.

.

پل ماکارونی

.

 تیم اول گرایش سنگین: متین مرادی، امیر احمدی، مهدیه شهبازی و مهدیس سالمی

تیم دوم گرایش سنگین: سید مهدی موسوی، محمد علی عسگری، آزین اسدی و شیما امیری

تیم اول گرایش راندمانی: سید مهدی موسوی، محمد علی عسگری، آزین اسدی و شیما امیری

تیم دوم گرایش راندمانی: مسعود تیموری، رضا تیموری، محمد ایوانی و محمد شاه محمدی

.

.

 

مسابقات برندگان طراحی صنعتی CAD

.

سجاد انتظاری

مصباح پیرو

آیدین شهام

.

.

 مسابقات بازی های رایانه ای

.

 

نفرات برتر در بازی سبک ورزشی : محمدرسول ایزدی، عرفان فاطمی و احمدرضا جهانیان

نفرات برتر در بازی سبک رزمی : امین خزایی و محمدرسول ایزدی

تیم برتر در بازی سبک تیر اندازی : کیانوش صفاپور، دانیال زنگنه، محمد صادق مرادی و محمدرضا محمدی فرد

 .

.

***********************************

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 17 18 19 20 21

 

 

 

 

 

  
راهنمای تلفن | لينکهای مفيد | نقشه دانشگاه
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ایران - کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره)
کد پستی 6715685420
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به دانشگاه صنعتی کرمانشاه مي باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
تعداد بازديدهاي امروز: 1724