دانشگاه صنعتی کرمانشاهمراسم معارفه و ابلاغ حکم اعضای شورای صنفی رفاهی منتخب دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد » دانشگاه صنعتی کرمانشاه

امروز: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ English
معاونت ها
ریاست دانشگاه
معاونت آموزشی و پژوهشی
مدیریت فرهنگی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر فناوری اطلاعات

 
اخبار
اطلاعیه ها
رویدادهای علمی
بایگانی اخبار
مراسم معارفه و ابلاغ حکم اعضای شورای صنفی رفاهی منتخب دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، روز سه شنبه مورخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، طی نشستی با حضور دکتر اختری، ریاست دانشگاه، مهندس الوند منش، مدیر دانشجویی و اعضای شورای صنفی رفاهی منتخب دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه، مراسم معارفه و ابلاغ حکم اعضای شورای صنفی رفاهی دانشجویان در اتاق جلسات دانشکده ی انرژی این دانشگاه برگزار شد.

.

بنابراین گزارش؛ در ابتدای این نشست دکتر اختری، ریاست دانشگاه، ضمن عرض تبریک به اعضای منتخب شورای صنفی رفاهی، اظهار کرد: این شورا به عنوان زبان گویای دانشجویان برای بیان و حل مشکلات و دغدغه های دانشجویان در تمامی مسائل دانشجویی آنها، وظیفه ی خطیری را بر عهده دارد.

.

ایشان ضمن اشاره به اینکه اعضای شورای صنفی رفاهی نه تنها نسبت به دانشجو بلکه در برابر دانشگاه نیزمسئول می باشند، یادآور شد: اعضای شورای صنفی رفاهی دانشگاه بار مسئولیت بزرگی را بر دوش دارند، مسئولیتی که ما سنگینی آن را احساس می کنیم. این اعضاء  به عنوان عضوی از دانشگاه از موانع، مشکلات و وضعیت فعلی آن اطلاع دارند به همین خاطر نه تنها مطالبات دانشجویان بلکه همراه بودن با مشکلات و موانع دانشگاه نیزجزئی از وظایف آنها می باشد.

.

در ادامه این نشست، محمد زاده، رئیس شورای موسسه دانشگاه، ضمن معرفی اعضای شورای صنفی رفاهی منتخب دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سال تحصیلی جدید، به بیان برخی از مشکلات و مطالبات دانشجویان به خصوص در زمینه های آموزش، خوابگاه و تغذیه پرداخت.  

.

گفتنی است؛ در پایان این نشست، پس از اعطای حکم توسط ریاست دانشگاه به اعضای شورای صنفی رفاهی دانشجویان فرهیخته ی این دانشگاه، مقرر گردید؛ سه شنبه آینده مورخ ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، نشستی با حضور دکتر اختری ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه و دکتر زرشکی، معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه با محوریت آموزشی برگزار شود.

.

.

*******************************

1 2 3 4

 

  
راهنمای تلفن | لينکهای مفيد | نقشه دانشگاه
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ایران - کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره)
کد پستی 6715685420
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به دانشگاه صنعتی کرمانشاه مي باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
تعداد بازديدهاي امروز: 338