دانشگاه صنعتی کرمانشاهنشست هم اندیشی معاونان و مدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه 5 کشور در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد » دانشگاه صنعتی کرمانشاه

امروز: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ English
معاونت ها
ریاست دانشگاه
معاونت آموزشی و پژوهشی
مدیریت فرهنگی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر فناوری اطلاعات

 
اخبار
اطلاعیه ها
رویدادهای علمی
بایگانی اخبار
نشست هم اندیشی معاونان و مدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه ۵ کشور در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، امروز چهارشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، نشست هم اندیشی معاونان و مدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه ۵ کشور با حضور دکتر اختری، ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، مهندس الوند منش، مدیر امور دانشجویی دانشگاه، دکتر عثمان عزیزی، دبیر شورای معاونین و دانشجویی و همچنین معاونین و مدیران دانشگاه های منطقه ۵ کشور با هدف هماهنگی مشترک و حل مسائل و مشکلات حوزه ی امور دانشجویی در اتاق جلسات دانشکده ی انرژی این دانشگاه برگزار شد.

.

بنابراین گزارش، در ابتدای این نشست مهندس الوند منش، مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن خوشامدگویی و ارائه گزارشی از عملکرد حوزه دانشجویی این دانشگاه، بیان کرد: هدف از برگزاری این نشست، تبادل نظر بین اعضاء و هماهنگی جهت بهبود وظایف این حوزه می باشد.

.

وی یادآور شد: معاونین و مدیران با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه ی دانشجویی خود، نقاط قوت و ضعف خود را خواهند دانست.

.

 در ادامه دکتر اختری، ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن خیر مقدم به معاونین و مدیران، حوزه ی دانشجویی را یکی از سخت ترین و پرمشغله ترین حوزه های دانشگاه برشمرد و اظهار کرد: بدون شک امور دانشجویی مسئولیت زیادی در قبال دانشجو برعهده دارد که باعث شده است این حوزه فشار زیادی را متحمل شود.

.

ایشان ضمن بیان اینکه در هر دانشگاهی مشکلاتی زیادی وجود دارد که برای دانشجو قابل تصور نیست، عنوان کرد: برگزاری این چنین جلسات هم اندیشی به مدیران کمک می کند در حل مشکلات حوزه خود به تعامل رسیده و درپیشبرد اهداف آموزشی،پژوهشی و صنفی – رفاهی به ساختارها و شاخص های مناسبی دست یابند.

.

در همین راستا دکتر عثمان عزیزی،  دبیر شورای معاونین و دانشجویی، ضمن ارائه ی گزارشی از عملکرد دانشگاه های منطقه ۵ کشور، ادامه داد: هماهنگی بین معاونین و مدیران بازخورد مثبت و حائز اهمیتی دارد که باعث می شود، شاخص های متمرکز و کارآمدی بدست بیاید.

.

ایشان از برگزاری جلسه دبیران شورای معاونین و دانشجویی در دانشگاه بو علی همدان با حضور دکتر غلامی ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد و بیان کرد: بدون شک در این جلسه در خصوص مشکلات خوابگاه های دانشگاه‌های آیت ا… بروجردی و صنعتی کرمانشاه و همچنین تخصیص بودجه به امور دانشجویی دانشگاه های منطقه ۵ کشور بحث و گفتگو خواهد شد.

.

گفتنی است؛ در پایان این نشست هم اندیشی، معاونین و مدیران امور دانشجویی دانشگاه های منطقه ۵ کشور در خصوص ساختارها، شاخص ها و عملکردهای مناسب حوزه ی دانشجویی به بحث و گفتگو پرداختند.

.

.

**********************************

1 3 4 5 6 7 8 
راهنمای تلفن | لينکهای مفيد | نقشه دانشگاه
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ایران - کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره)
کد پستی 6715685420
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به دانشگاه صنعتی کرمانشاه مي باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
تعداد بازديدهاي امروز: 338