دانشگاه صنعتی کرمانشاهنشست صمیمانه ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه با مدیران و کارکنان دانشگاه » دانشگاه صنعتی کرمانشاه

امروز: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ English
معاونت ها
ریاست دانشگاه
معاونت آموزشی و پژوهشی
مدیریت فرهنگی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر فناوری اطلاعات

 
اخبار
اطلاعیه ها
رویدادهای علمی
بایگانی اخبار
نشست صمیمانه ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه با مدیران و کارکنان دانشگاه
۲۷ اسفند ۱۳۹۶
image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، روز یکشنبه مورخ ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۶، در آستانه سال نو نشست صمیمانه ریاست و هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی کرمانشاه با مدیران و کارکنان دانشگاه در محل اتاق جلسات دانشکده انرژی برگزار شد.

.

بنابراین گزارش در ابتدای این نشست دکتر اختری، ریاست دانشگاه، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، با ابراز خرسندی از آهنگ رو به رشد دانشگاه به سوی توسعه و شکوفایی، ازتلاش همه همکاران در دو حوزه هیأت علمی و کارکنان تشکر کرد. ایشان با اشاره به رویکرد دولت در جهت خودکفا بودن دانشگاه ها، حرکت به سمت کیفی سازی را از برنامه های پیش روی دانشگاه خواند.

.

وی ضمن برشمردن شاخص های مثبت دانشگاه در بخش های پژوهشی، دریافت مجوز پذیرش دانشجوی بین المللی را از اتفاقات خوب دانشگاه در سال ۹۶ دانست .

.

ریاست دانشگاه ابراز کرد: آنچه امروزه در دانشگاه صنعتی کرمانشاه شاهد آن هستیم، بدون شک حاصل تلاش صادقانه همه همکاران گرامی می باشد.

.

در ادامه این نشست، کارکنان دانشگاه به بیان دغدغه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و همچنین به پاس تلاش و زحمات دو تن از همکاران دانشگاه، آقای علی رستمی، مرکزمشاوره و سرکارخانم مریم پزد، مسئول انجمن ها و تشکلات دانشجویی  دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اهدای لوحی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

.

در پایان دکتر اختری، ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه برای همه همکاران، آرزوی سالی خوب همراه با سعادت و سربلندی از خداوند متعال خواستار شد.

.

.

************************

1 2 3 4 5 7 8 9 10

  
راهنمای تلفن | لينکهای مفيد | نقشه دانشگاه
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ایران - کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره)
کد پستی 6715685420
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به دانشگاه صنعتی کرمانشاه مي باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
تعداد بازديدهاي امروز: 1687