دانشگاه صنعتی کرمانشاهمدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ضمن ارائه گزارشی، از روند مطلوب برگزاری امتحانات نیمسال تحصیلی 97-96 خبر داد. » دانشگاه صنعتی کرمانشاه

امروز: ۶ خرداد ۱۳۹۷ English
معاونت ها
ریاست دانشگاه
معاونت آموزشی و پژوهشی
مدیریت فرهنگی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر فناوری اطلاعات

 
اخبار
اطلاعیه ها
رویدادهای علمی
بایگانی اخبار
مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ضمن ارائه گزارشی، از روند مطلوب برگزاری امتحانات نیمسال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد.
۹ بهمن ۱۳۹۶
image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر صبحی عبدالاحد بنی اردلانی، مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، از روند برگزاری امتحانات نیمسال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد و بیان کرد: امتحانات نیمسال تحصیلی ۹۷-۹۶، به نحوه مطلوبی برگزار گردید.

.

*******************

IMG_3138

 

.

*************************

دکتر بنی اردلانی، درگفتگویی کوتاه در خصوص چگونگی برگزاری امتحانات ترم جاری در دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن تقدیر از کلیه عوامل اجرایی برگزاری این امتحانات، افزود: ۱۱۱۰۴ دانشجو در ۲۵ نوبت طی ۱۲ روز با احترام به آیین‌نامه‌های آموزشی در ۳۴۲ امتحان شرکت کردند که خدا را شکر روند برگزاری امتحانات رضایت بخش بوده است. وی بیان کرد: کلیه همکاران سهم بزرگی در روند برگزاری مطلوب امتحانات داشته اند. 

.

در ادامه این گفتگو مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، اظهارکرد: احتمال تقلب در امتحانات همیشه وجود دارد؛ لذا شیوه های تقلب در سال های جاری به خاطر پیشرفت تکنولوژی، مدرن و متفاوت تر شده است. در همین راستا دانشجویانی که بر خلاف آیین نامه‌ها از تلفن همراه خود استفاده کردند، شناسایی و با آنها برخورد شده و مسئولین کمیته انضباطی دانشگاه طبق آئین‌نامه‌های انضباطی در خصوص آنها تصمیم‌گیری می‌نمایند.  

.

*************************

8.

*************************

در پایان دکتر بنی اردلانی، مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، از تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ دانشگاه صنعتی کرمانشاه خبر داد و گفت: انتخاب واحد از تاریخ ۹۶/۱۱/۱۴ به صورت اینترنتی آغاز و در تاریخ ۹۶/۱۱/۱۷ برای کسانی که انتخاب واحد خود را با تاخیر انجام داده اند، به پایان می رسد.

  
راهنمای تلفن | لينکهای مفيد | نقشه دانشگاه
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ایران - کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره)
کد پستی 6715685420
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به دانشگاه صنعتی کرمانشاه مي باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
تعداد بازديدهاي امروز: 189