دانشگاه صنعتی کرمانشاهبرگزاری نشست صمیمانه ریاست دانشگاه با نمایندگان دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه » دانشگاه صنعتی کرمانشاه

امروز: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ English
معاونت ها
ریاست دانشگاه
معاونت آموزشی و پژوهشی
مدیریت فرهنگی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر فناوری اطلاعات

 
اخبار
اطلاعیه ها
رویدادهای علمی
بایگانی اخبار
برگزاری نشست صمیمانه ریاست دانشگاه با نمایندگان دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه
۱۴ تیر ۱۳۹۶
image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز شنبه مورخ ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۶ نشست صمیمانه ریاست دانشگاه با نمایندگان دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه با حضور معاونت آموزشی، مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مدیریت دانشجویی دانشگاه در اتاق ریاست برگزار گردید.

در ابتدای این نشست، نمایندگان دانشجویان ضمن تشکر از ریاست محترم دانشگاه برای حضور در این نشست، به بیان مباحث و مشکلاتی در خصوص مسائل آموزشی، شهریه ترم تابستان، خوابگاه ها و تغذیه دانشجویان پرداختند.

در ادامه نشست، دکتر اختری ضمن قدردانی از دانشجویانی که فعالیت‌های مختلف دانشجویی انجام می‌دهند خاطر نشان کرد؛ برای پیگیری و رفع مشکلات دانشجویان باید کمیته ای تشکیل و جلساتی با نمایندگان دانشگاه برگزار گردد. ایشان همچنین ضمن تشکر از تلاش حوزه مدیریت دانشجویی دانشگاه عنوان داشت:  شورای صنفی دانشجویان نقش بسزایی در همکاری و همیاری با حوزه دانشجویی داشته تا مشکلات و کاستی ها شناسایی و سریعتر به حل آنها پرداخته شود.
در پایان ریاست محترم دانشگاه اظهار نمود: امید است با  تدبیر و برنامه ریزی  بیشتر و تلاش همه جانبه بتوانیم رفاه بیشتری را برای دانشجویان عزیز فراهم سازیم.

.

*************************

.

1 2 34 
راهنمای تلفن | لينکهای مفيد | نقشه دانشگاه
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ایران - کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره)
کد پستی 6715685420
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به دانشگاه صنعتی کرمانشاه مي باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
تعداد بازديدهاي امروز: 1080