دانشگاه صنعتی کرمانشاهتشریح فعالیت ها و پیشرفت های دانشگاه صنعتی کرمانشاه در مصاحبه ریاست دانشگاه با صدا و سیمای مرکز استان » دانشگاه صنعتی کرمانشاه

امروز: ۴ تیر ۱۳۹۷ English
معاونت ها
ریاست دانشگاه
معاونت آموزشی و پژوهشی
مدیریت فرهنگی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر فناوری اطلاعات

 
اخبار
اطلاعیه ها
رویدادهای علمی
بایگانی اخبار
تشریح فعالیت ها و پیشرفت های دانشگاه صنعتی کرمانشاه در مصاحبه ریاست دانشگاه با صدا و سیمای مرکز استان
۲۰ دی ۱۳۹۵
image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز یکشنبه مورخ ۱۹ دی ماه ۱۳۹۵ ریاست دانشگاه در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به تشریح فعالیت ها و پیشرفت های دانشگاه صنعتی کرمانشاه پرداخت.

در این مصاحبه خبری که از شبکه استانی کرمانشاه پخش گردید، دکتر اختری تشریح کرد؛ پذیرش دانشجو در دانشگاه صنعتی کرمانشاه از سال ۱۳۸۶ در دو رشته مهندسی برق (قدرت) و مهندسی شیمی انجام گرفت. در حال حاضر بالغ بر ۱۰ رشته در مقطع کارشناسی و ۵ رشته در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه دایر می باشد. وی افزود؛ ۲ رشته دیگر نیز در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در دست بررسی است که در آینده نزدیک در این رشته پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

در ادامه دکتر اختری اظهار نمود؛ دانشگاه صنعتی کرمانشاه نزدیک به ۲۰۰۰ نفر دانشجوی شاغل به تحصیل دارد که تاکنون از ۵ دوره فارغ التحصیلان این دانشگاه، تعدادی از آن ها به مقطع دکتری راه یافتند.

ایشان تصریح کرد؛ رشته هایی که در دانشگاه صنعتی کرمانشاه تدریس می شوند، آینده ی شغلی مناسبی دارند، از جمله رشته مهندسی راه آهن که با توجه به اینکه راه آهن استان در دست احداث می باشد، نیروی کار متخصص آن در حال آموزش هستند.

-

screenshot_2017-01-08-20-05-45_1img_20170109_130015 
راهنمای تلفن | لينکهای مفيد | نقشه دانشگاه
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ایران - کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره)
کد پستی 6715685420
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به دانشگاه صنعتی کرمانشاه مي باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
تعداد بازديدهاي امروز: 1858