دانشگاه صنعتی کرمانشاهتصویب طرح مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه در شورای فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان » دانشگاه صنعتی کرمانشاه

امروز: ۳ تیر ۱۳۹۷ English
معاونت ها
ریاست دانشگاه
معاونت آموزشی و پژوهشی
مدیریت فرهنگی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر فناوری اطلاعات

 
اخبار
اطلاعیه ها
رویدادهای علمی
بایگانی اخبار
تصویب طرح مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه در شورای فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان
۱۱ دی ۱۳۹۵
image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ آقای ولی رستمی بینا مسئول مرکز مشاوره دانشگاه با ارائه طرحی خلاقانه تحت عنوان ایستگاه سلامت زندگی در جلسه شورای فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی مورد حمایت تمامی سازمان های استان قرار گرفت.

به نقل از آقای رستمی مسئول مرکز مشاوره دانشگاه؛ این طرح در قالب یک عروسک تن پوش با استفاده از روانشناسی رنگ می تواند با برقراری ارتباط و جلب توجه مخاطب، ضریب نفوذ پیام ها را افزایش داده و دلزدگی را از بین ببرد. این شکل برقراری ارتباط روانکاوانه با یک محرک زنده عروسکی، از دوران کودکی با روح ما عجین بوده است و فرصتی را برای توجه بیشتر، درک بهتر، بازگشت به ارتباط نزدیکتر و صمیمی تر، تحریک هوش هیجانی، همدلی و توسعه تفکر انتزاعی  و همچنین رشد و خلاقیت فراهم می سازد.  با اجرای این طرح  می توان تمامی مطالب کاربردی ، برو شورها، کتاب ها، پیام های مشاوره ای و … را به بهترین نحو به سمع و نظر مخاطبین رسانید و همچنین مراکز مشاوره و دیگر سازمان ها از جمله آموزش و پرورش ، شهرداری، دادگستری، ارشاد اسلامی، مراکز بهداشت، ستاد پیشگیری و … با استفاده از این شیوه از تحرک و پویایی خاصی برخوردار خواهند شد.  

لازم به ذکر است؛ مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه دوسال متوالی از سوی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان مرکز مشاوره فعال کشوری در بین دانشگاه ها  و موسسات آموزش عالی کشور برگزیده شده است.

گفتنی است، کسب این عنوان برای دانشگاه صنعتی کرمانشاه درشرایطی صورت گرفت که دانشگاه فاقد رشته های روانشناسی، مشاوره و دیگر امکانات بوده ولی با مدیریت خوب و استفاده از متخصصین داخل و خارج دانشگاه این موفقیت کسب شده است.

-

135 
راهنمای تلفن | لينکهای مفيد | نقشه دانشگاه
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ایران - کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره)
کد پستی 6715685420
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به دانشگاه صنعتی کرمانشاه مي باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
تعداد بازديدهاي امروز: 1483