دانشگاه صنعتی کرمانشاهبرگزاری چهارمین نشست شورای ورزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه » دانشگاه صنعتی کرمانشاه

امروز: ۱ تیر ۱۳۹۷ English
معاونت ها
ریاست دانشگاه
معاونت آموزشی و پژوهشی
مدیریت فرهنگی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر فناوری اطلاعات

 
اخبار
اطلاعیه ها
رویدادهای علمی
بایگانی اخبار
برگزاری چهارمین نشست شورای ورزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه
۲۳ آذر ۱۳۹۵
image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ چهارمین جلسه شورای ورزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه صبح روز یکشنبه مورخ ۲۱ آذرماه ۱۳۹۵در حوزه معاونت دانشجویی  با حضور ریاست دانشگاه، هیأت رییسه و سایر اعضاء برگزار گردید.

در ابتدای این نشست پس از ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های ورزشی سال تحصیلی گذشته و برنامه های حوزه معاونت دانشجویی در جهت ارتقاء و گسترش ورزش کارکنان و دانشجویان ، موضوعاتی همچون خدمات آموزشی اداره تربیت بدنی، اوقات فراغت دانشجویان، فعالیت های ورزشی کارکنان و اعزام کاروان ورزشی دانشجویان دانشگاه به مسابقات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 -

1

دکتر اختری ریاست دانشگاه اظهار کرد؛ با توجه به توانایی دانشجویان و توسعه دانشگاه صنعتی کرمانشاه، در نظر داریم با مدیریت و برنامه‌ریزی ، احداث زمین های روباز و  پیست دوچرخه سواری شرایطی ایجاد کنیم تا علاوه بر ارتقای سلامت در دانشگاه باعث افزایش شور و نشاط در بین دانشجویان شویم.

همچنین وی با اشاره به ویژگی های مثبت اوقات ورزشی اساتید و کارکنان دانشگاه تاکید کرد: بانوان دانشگاه نیز می توانند از خدمات یکی از مجتمع های ورزشی بهره مند شوند.

-

22

-

در ادامه نشست، پار مدیر تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه بیان کرد: با توجه به مقوله غنی سازی اوقات فراغت به موازات توجه به ورزش قهرمانی، مصمم هستیم با حمایت بیشتر مسئولین دانشگاه، ساخت اماکن ورزشی و تعامل با نهادهای مرتبط در سال‌های آینده، بهینه کردن اوقات فراغت دانشجویان دانشگاه را در اولویت قرار دهیم.

مدیر تربیت بدنی ادامه داد: نظر به اینکه مخاطبان ورزشی دانشگاه ، دانشجویانی فعال و کوشا در زمینه های علمی و درسی هستند و کمتر به طور حرفه ای به ورزش می پردازند، تلاشمان بر این خواهد بود که با تشویق و جذب آنان به سمت ورزش و به ویژه ورزش های همگانی بپردازیم.چراکه این عزیزان مهندسان آینده ساز این مرز و بوم هستند و ارتقای سلامت و نهادینه کردن ورزش در زندگی به افزایش کارآیی آن ها خواهد انجامید.

-

33

3

-

در پایان حسین پار ضمن تشکر از ریاست دانشگاه ، هیأت رییسه و سایر اعضای دانشگاه اظهار کرد؛ نقش تبلیغ در همراهی و ترغیب دانشجویان به امر ورزش، به شدت کارساز و تاثیرگذار است و امیدوارم در اجرایی کردن اهداف از نقطه‌ نظرات و حمایت‌های این عزیزان نیز بهره‌مند شویم.

لازم به ذکر است؛ اعضای شورای ورزشی دانشگاه شامل ریاست دانشگاه ، هیأت رییسه، مدیر تربیت بدنی (دبیر جلسه) ، مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان ، دو نماینده از میان دانشجویان ، نمایندگان کارمندان و نماینده اعضاء هیئت علمی دانشگاه می باشد.

-

4 
راهنمای تلفن | لينکهای مفيد | نقشه دانشگاه
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ایران - کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره)
کد پستی 6715685420
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به دانشگاه صنعتی کرمانشاه مي باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
تعداد بازديدهاي امروز: 1323